fbpx

Panel logowania

UWAGA
Wyłączyliśmy możliwość dodadawania nowych ogłoszeń do tego systemu.

Decyzja została podjęta z uwagi na wykorzystanie przez system przestażałej formy oprogramowania.
 Zachęcamy jednocześnie wszytkich użytkowników do dodawania ogłoszeń do nowego systemu ogłoszeniowego, który wyposażony jest w ogromną ilość nowych i użytecznych rozwiązań.

Opis

Zakres obowiązków:

• Przepalanie elementów złomu wielkogabarytowego na mniejsze części, praca lancą tlenową (praca w Stuttgarcie)

• Demontaż małych elementów, praca krótkim palnikiem - 45cm (praca w Sulz am Neckar)

Wymagania:

• Uprawnienie – cięcie palnikiem, obsługa lancy, uprawnienia spawalnicze
• Doświadczenie zawodowe
• Ubezpieczenie w Polsce minimum 30 dni przed podjęciem pracy
• Gotowość do pracy w Niemczech
• Mile widziany brak nałogów

Oferujemy:

•Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego
• Wynagrodzenie miesięczne netto ok. 1900-2000€
• Stabilne warunki finansowe wraz z terminowością wypłat
• Wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności w miejscu zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę od zaraz bez konieczności znajomości języka niemieckiego
• Zapewnione zakwaterowanie
• Zapewniona odzież BHP
• Stałą pracę – stabilne zatrudnienie przez cały rok

Kontakt

Nazwa firmy: Fortus Wotzka
Imię i nazwisko: Natalia Front
Telefon: 739199122
Miejscowość: Bytom
Kod pocztowy: 41-902
Ulica i numer: Sienna, 25
Email: rekrutacja@fortus-sk.pl
Praca dla przepalaczy złomu w Niemczech