fbpx

Panel logowania

UWAGA
Wyłączyliśmy możliwość dodadawania nowych ogłoszeń do tego systemu.

Decyzja została podjęta z uwagi na wykorzystanie przez system przestażałej formy oprogramowania.
 Zachęcamy jednocześnie wszytkich użytkowników do dodawania ogłoszeń do nowego systemu ogłoszeniowego, który wyposażony jest w ogromną ilość nowych i użytecznych rozwiązań.

Opis

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. zakupu złomu
Numer ref. SZZ/037/JKL

Zadania:
-Zakup złomu stalowego z przedsiębiorstw przemysłowych( m.in. z rozbiórek, od pośredników)
-Negocjowanie cen oraz warunków współpracy
-Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozytywnych relacji z obecnymi na terenie całego województwa

Wymagania:
-Min. 2-letnie doświadczenie w branży złomu stalowego na stanowisku handlowym
-Dobra znajomość lokalnego rynku złomu stalowego
-Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-umowa o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie!
-auto służbowe do prywatnego użytku
-liczne benefity

Zaaplikuj: https://bit.ly/2PhM7fh
julia.klinicka@manpower.pl

Kontakt

Nazwa firmy: Manpower
Imię i nazwisko: Julia Rekruter
Miejscowość: Szczecin
Kod pocztowy: 73-110
Ulica i numer: Szczecin centrum
Email: julia.klinicka@manpower.pl
nopic