fbpx
Drukuj

Opis

Program do obsługi punktów skupu złomu i surowców wtórnych „ZPunkt”.
Umożliwia generowanie wszystkich aktualnie obowiązujących formularzy związanych ze skupem złomu, a także deklaracji PCC-3, VAT-27 oraz wielu raportów. Zawiera obsługę magazynów i rozliczenia kasowe (w tym częściowe i odroczone płatności).
ZPunkt spełnia wymagania najnowszych rozporządzeń do Ustawy o odpadach. Uwzględnia zmiany w VAT dotyczące przerzucenia podatku z dostawcy na nabywcę (odwrotne obciążenie). Posiada aktualne wzory dokumentów.

Program umożliwia zarządzanie nie tylko pojedynczym punktem skupu złomu, ale również całą siecią oddziałów. Centralny serwer oraz połączenie z internetem, pozwalają na współbieżną pracę wielu stanowisk w sieci. ZPunkt to unikalna na polskim rynku aplikacja o cechach czyniących z niej profesjonalne narzędzie pracy. Jest to wynik współdziałania doświadczonych programistów oraz przedstawicieli branży obrotu złomem. www.program-zpunkt.pl

Kontakt

Nazwa firmy: Wirtuoteka Soft-Works
Imię i nazwisko: Justyna Szymańska
Telefon: 124170016
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-864
Ulica i numer: ul. Mała Góra 4A/4
Email: zpunkt@program-zpunkt.pl
Skup się na skupie. A całą resztę miej w … komputerze!Skup się na skupie. A całą resztę miej w … komputerze!Skup się na skupie. A całą resztę miej w … komputerze!Skup się na skupie. A całą resztę miej w … komputerze!

Twój Pakiet

W tej chwili nie posiadasz aktywnego planu abonamentowego. Aby skorzystać z wielu dostępnych możliwości, aktywuj już teraz wybrany Pakiet.

Najnowsze Wiadomości

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.