fbpx
Drukuj

Opis

Jesteśmy producentem Elektrod Tlenowych. Zapraszamy do sprawdzenia Silancera!

Zastosowanie:

Elektrody tlenowe SILANCER™ można stosować w dowolnym miejscu i w każdych warunkach (nawet pod wodą!).
Najbardziej tradycyjne i naturalne dziedziny zastosowania Silancera
to: hutnictwo i odlewnictwo, a także przemysł stoczniowy, ale niezaprzeczalnie jego zalety są coraz bardziej widoczne w innych
dziedzinach, takich jak budownictwo czy przetwarzanie odpadów
złomu. Inne zastosowania zależą od potrzeb i pomysłu klientów
- w rzeczywistości nie ma ograniczeń


Korzyści użytkowania Silancera:

-wysoka wydajność i skuteczność
-uniwersalność zastosowań
-zminimalizowane negatywne oddziaływanie na środowisko
ze względu na znacznie mniejszy przepływ tlenu przez Silancera,
-ryzyko niekontrolowanego zapłonu jest zminimalizowane
-bezpieczeństwo pracy ze względu na brak wibracji
i hałasu podczas korzystania
-ogromne możliwości oszczędności w porównaniu
z tradycyjnymi metodami

Kontakt

Imię i nazwisko: Adam Szymura
Telefon: 788245113
Miejscowość: Mikołów
Kod pocztowy: 43-190
Ulica i numer: Tadeusza Kościuszki 61A
Email: adam.szymura@silingen.pl
Elektrody tlenowe - Rewolucja w przepalaniu!Elektrody tlenowe - Rewolucja w przepalaniu!Elektrody tlenowe - Rewolucja w przepalaniu!Elektrody tlenowe - Rewolucja w przepalaniu!

Twój Pakiet

W tej chwili nie posiadasz aktywnego planu abonamentowego. Aby skorzystać z wielu dostępnych możliwości, aktywuj już teraz wybrany Pakiet.

Najnowsze Wiadomości

 • Dekarbonizacja przemysłu stalowego - nadchodzi era „zielonej stali”
  Dekarbonizacja przemysłu stalowego - nadchodzi era „zielonej stali” Niepodważalny jest fakt, że nasz współczesny świat opiera się na stali, niestety jej produkcja jest również głównym źródłem emisji CO2 - ustępując jedynie energetyce. Aby osiągnąć zakładane cele emisyjne, przemysł stalowy będzie musiał być neutralny dla klimatu do końca 2050 r. i zredukować emisje o około 30% już do 2030 r., aby osiągnąć cele przejściowe wymagane przez UE. Osiągnięcie tych celów będzie wymagało czegoś więcej niż tylko wydajności materiału lub procesu. W obecnej sytuacji producenci stali mają trzy możliwości: nic nie robić, inwestować w rozwiązania do wychwytywania i przechowywania dwutlenku węgla lub przejść na czystsze procesy produkcyjne.
  Napisano %AM, %07 %414 %2021 %09:%Gru Czytaj dalej...
 • Największy cywilny samolot świata zostanie poddany recyklingowi
  Największy cywilny samolot świata zostanie poddany recyklingowi Linie Emirates podpisały umowę z firmą Falcon Aircraft Recycling, aby pierwszy wycofany z floty samolot Airbus A380 został poddany recyklingowi. Tym samym największy cywilny odrzutowiec nie trafi na wysypisko śmieci, co będzie mieć pozytywny wpływ na środowisko.
  Napisano %PM, %04 %592 %2021 %14:%Lis Czytaj dalej...
 • Miedź, nikiel i aluminium mogą znacznie podrożeć w jeszcze tej dekadzie
  Miedź, nikiel i aluminium mogą znacznie podrożeć w jeszcze tej dekadzie Miedź, nikiel, lit i aluminium – te metale mogą znacznie podrożeć w dłuższej perspektywie czasu. Wszystko na na skutek rozwoju tak zwanej elektromobilności. Gospodarki idą w kierunku elektromobilności, będzie coraz więcej aut elektrycznych (EV) i hybrydowych (PHEV), oraz infrastruktury z nimi związanej, a to będzie podnosiło znacząco popyt na wybrane metale przemysłowe, wydobywane czy produkowane przeważnie na rynkach wschodzących – wskazują analitycy firmy William Blair w raporcie „Rise of Electric Vehicles: Impact on Commodities and Emerging Markets”.
  Napisano %PM, %29 %585 %2021 %15:%Wrz Czytaj dalej...
 • Rosja wprowadza wyższe cła na eksport złomu
  Rosja wprowadza wyższe cła na eksport złomu Rosyjskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu poinformowało, że podkomitet rosyjskiego rządu ds. Taryf celnych i regulacji pozataryfowych oraz środków ochronnych w handlu międzynarodowym podjął decyzję o podwyższeniu minimalnej stawki celnej na odpady złomu z 45 do 70 euro za tonę.
  Napisano %PM, %27 %700 %2021 %17:%Maj Czytaj dalej...
 • Goldman Sachs twierdzi, że to może być dopiero początek hossy na miedzi
  Goldman Sachs twierdzi, że to może być dopiero początek hossy na miedzi Miedź ma za sobą 12 miesięcy dynamicznych wzrostów. A to może być dopiero początek hossy na tym metalu. Miedź jest tym spośród najważniejszych metali, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy urósł najmocniej, bo aż o 82%. Platyna w tym samym okresie podrożała o 53%, a złoto ledwie o 4%.
  Napisano %PM, %20 %607 %2021 %15:%Kwi Czytaj dalej...

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 218 gości oraz 1 użytkownik.