fbpx
niedziela, 25 listopad 2018 16:02

Dzięki Wam nasz profil na Facebooku ma już ponad 10 tysięcy fanów!

Świętujemy mały sukces! Nasz profil na Facebooku ma już ponad 10 tysięcy fanów. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy... 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że profil ZŁOM INFO PL ma już ponad 10 tysięcy fanów (nasz profil znajdziesz klikając TUTAJ) Dziękujemy Wam wszystkim za to, że śledzicie nasz profil i razem z nami emocjonujecie się wszystkimi wiadomościami z branży. Polubienia profilu portalu ZŁOM INFO PL to dla nas bardzo istotny element marketingu, który pokazuje nam czy dajemy Wam to czego oczekujecie. Bardzo staramy się prowadzić profil w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie: są informacje branżowe, doniesienia o targach, zlotach i wydarzeniach znajdziecie tam także wiele zdjęć oraz filmów. Jeśli chcecie, aby jeszcze coś pojawiło się na naszym profilu lub chcecie aby czegoś było więcej lub mniej - piszcie śmiało w komentarzach. Jeszcze raz dziękujemy każdemu z osobna za polubienie naszego profilu!

Z tej jakże pięknej okazji, chcielibyśmy sprezentować każdemu z Państwa miesięczny darmowy dostęp do wszystkich ogłoszeń i przetargów prezentowanych na naszym portalu (nowy interfejs powiadomień o nowych ogłoszeniach). Wystarczy jedynie zarejestrować chęć skorzystania z darmowego dostępu, klikając TUTAJ.  Po tym czasie jeżeli nie przedłużysz umowy to abonament zwyczajnie wygaśnie nie generując żadnych kosztów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy pomocą w trybie 24/7. 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 listopad 2018 14:57

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Strefa Użytkownika

Najnowsze Wiadomości

 • Przypominamy, że od 1 listopada 2019 roku w życie wchodzi obowiązkowy split payment, czyli tzw. model podzielonej płatności.
  Przypominamy, że od 1 listopada 2019 roku w życie wchodzi obowiązkowy split payment, czyli tzw. model podzielonej płatności. Obowiązkowy split payment, obejmie w sumie 150 grup towarów i usług dla transakcji przekraczających kwotę 15 tys. zł. - za niedostosowanie się do nowych obowiązków przewidziane są sankcje.
  Napisano wtorek, 03 wrzesień 2019 15:12 Czytaj dalej...
 • Niezwykłe metale tnące stal!
  Niezwykłe metale tnące stal! Przemysł wiele zyskał od czasu produkcji stali szybkotnącej na początku XX wieku. To dzięki niej, konstruktorzy mieli do dyspozycji stop, który bardzo przyspieszył obróbkę innych metali. Niestraszne mu były ani obciążenia, ani wysoka temperatura, ani wysokie prędkości obrotowe, toteż szybko uzyskał nazwę high speed steel, czyli „stal dużych prędkości” – w skrócie: HSS.
  Napisano wtorek, 03 wrzesień 2019 10:35 Czytaj dalej...
 • Dlaczego skup złomu jest ważnym elementem gospodarki?
  Dlaczego skup złomu jest ważnym elementem gospodarki? Skup metali zwykle kojarzy się nam z ogromnymi złomowiskami starych aut i maszyn. Okazuje się jednak, że metale nietypowe, a wśród nich metale szlachetne, czego przykładem może być, platyna czy metale powszechnie używane w elektronice i w przemyśle chemicznym, przede wszystkim wolfram i pallad, także są często skupowane i odzyskiwane. Zajmują się tym wyspecjalizowane przedsiębiorstwa jak zlomskup.eu mające w swoich zasobach odpowiedni sprzęt do oceny ilości metali nietypowych w złomie i znajomość procesu ich odzysku.
  Napisano wtorek, 03 wrzesień 2019 10:17 Czytaj dalej...
 • ArcelorMittal stawia na innowacje i zmniejsza emisje CO2
  ArcelorMittal stawia na innowacje i zmniejsza emisje CO2 Jesteśmy świadomi znaczenia zmian klimatu dla społeczeństwa i odpowiedzialności ArcelorMittal jako emitenta CO2 w zakresie ograniczania naszego śladu węglowego. Rozumiemy zainteresowanie naszych interesariuszy działaniami, jakie zamierzamy podjąć, żeby ten cel osiągnąć – wyjaśnia Lakshmi Mittal, dyrektor generalny i prezes ArcelorMittal.
  Napisano środa, 14 sierpień 2019 21:06 Czytaj dalej...
 • Polski rynek złomu czeka kryzys?
  Polski rynek złomu czeka kryzys? Po trwającym 1,5 roku prosperity polski rynek złomu staje na krawędzi kryzysu. Ma na to wpływ spadek cen złomu na światowych rynkach oraz malejąca od kilku miesięcy sprzedaż wyrobów stalowych. Sytuacji nie polepszają także decyzje dużych koncernów, które stopniowo ograniczają produkcję stali w Polsce.
  Napisano piątek, 24 maj 2019 09:27 Czytaj dalej...

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 207 gości oraz 3 użytkowników.