fbpx
niedziela, 25 listopad 2018 16:02

Dzięki Wam nasz profil na Facebooku ma już ponad 10 tysięcy fanów!

Świętujemy mały sukces! Nasz profil na Facebooku ma już ponad 10 tysięcy fanów. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy... 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że profil ZŁOM INFO PL ma już ponad 10 tysięcy fanów (nasz profil znajdziesz klikając TUTAJ) Dziękujemy Wam wszystkim za to, że śledzicie nasz profil i razem z nami emocjonujecie się wszystkimi wiadomościami z branży. Polubienia profilu portalu ZŁOM INFO PL to dla nas bardzo istotny element marketingu, który pokazuje nam czy dajemy Wam to czego oczekujecie. Bardzo staramy się prowadzić profil w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie: są informacje branżowe, doniesienia o targach, zlotach i wydarzeniach znajdziecie tam także wiele zdjęć oraz filmów. Jeśli chcecie, aby jeszcze coś pojawiło się na naszym profilu lub chcecie aby czegoś było więcej lub mniej - piszcie śmiało w komentarzach. Jeszcze raz dziękujemy każdemu z osobna za polubienie naszego profilu!

Z tej jakże pięknej okazji, chcielibyśmy sprezentować każdemu z Państwa miesięczny darmowy dostęp do wszystkich ogłoszeń i przetargów prezentowanych na naszym portalu (nowy interfejs powiadomień o nowych ogłoszeniach). Wystarczy jedynie zarejestrować chęć skorzystania z darmowego dostępu, klikając TUTAJ.  Po tym czasie jeżeli nie przedłużysz umowy to abonament zwyczajnie wygaśnie nie generując żadnych kosztów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy pomocą w trybie 24/7. 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 listopad 2018 14:57

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Twój Pakiet

W tej chwili nie posiadasz aktywnego planu abonamentowego. Aby skorzystać z wielu dostępnych możliwości, aktywuj już teraz wybrany Pakiet.

Najnowsze Wiadomości

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 390 gości oraz 1 użytkownik.